Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, troligen Danmark, 1960-tal, sex lådor, teak och palisander, höjd 110, 70x45 cm
Smärre ytskador
120513
2012-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här