Tekanna London

Tekanna London
Tekanna London
Tekanna London
Tekanna London

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

TEKANNA, silver, London, 1800-tal, hänkel och knopp i skuret trä, längd 27, vikt ca 404 g

Zustandsbeschreibung

Bucklor

120516

2012-02-18