Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
TEKANNA, silver, London, 1800-tal, hänkel och knopp i skuret trä, längd 27, vikt ca 404 g
Zustandsbeschreibung
Bucklor
120516
2012-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner