Uniformer

Uniformer
Uniformer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNIFORMSPARTI, bestående av, 3 civila frackar, 2 par byxor, 3 bicorner med strutsplymer

Slitage, skador

120530

2012-02-20