Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNIFORMSPARTI, bestående av, 3 civila frackar, 2 par byxor, 3 bicorner med strutsplymer
Slitage, skador
120530
2012-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här