Klubbat för:
3 800 SEK
3 500 SEK
SLAGLÅSPISTOL, fransk, 1850/60-tal, signerad Lepage a Paris, oktagonal räfflad pipa med signatur i guld och Liège-stämpel, bakåtvänt lås, valnötskolv, längd 34 cm
Beslag saknas
120531
2012-02-20