Lockurnor porslin

Lockurnor porslin
Lockurnor porslin
Lockurnor porslin
Lockurnor porslin
Lockurnor porslin
Lockurnor porslin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Sevrèsliknande märke, polykrom dekor av fåglar och blommor, höjd 37 cm

Skador, lagningar

120559

2012-02-18