Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSSTAKE, 1600-talets slut eller 1700-talets början, barock, mässing, höjd 15 cm
Lagning
120622
2012-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här