Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEVI, Vasali (1878-1954): Landskap med hus vid å, signerad och Levi, olja på pannå, 32x49 cm

120628

2012-02-12