Barbro Bäckström litografi

Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): Kropp, signerad och daterad Barbro Bäckström 1978, litografi, ca 53x82 cm

120631

2012-02-12