Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fanerad med olika träslag, höjd 82, 110x56 cm
Renoverad och komplettterad, delvis senare lådbottnar
120634
2012-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här