Rokokobyrå 1700-tal

Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal
Rokokobyrå 1700-tal

Klubbat för:

18 500 SEK

Schätzwert

25 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fanerad med olika träslag, höjd 82, 110x56 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverad och komplettterad, delvis senare lådbottnar

120634

2012-02-12