Herrarmbandsur 3 st

Herrarmbandsur 3 st
Herrarmbandsur 3 st

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

HERRARMBANDSUR, 3 st, Longines, H. Moser och Record, 1940-50-tal, boetter av stål, diameter 31-32 mm

Fungerar, smärre repor

120665

2012-03-25