Ingrid von Dardel akvareller

Ingrid von Dardel akvareller
Ingrid von Dardel akvareller

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DARDEL, von Ingrid (1922-1962): 4 st, Figurativa kompositioner, signerade, akvareller, varierande storlekar

Skador revor

120683

2012-02-12