Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DARDEL, von Ingrid (1922-1962): 4 st, Figurativa kompositioner, signerade, akvareller, varierande storlekar
Skador revor
120683
2012-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här