Skulptur Nike

Skulptur Nike
Skulptur Nike
Skulptur Nike
Skulptur Nike
Skulptur Nike
Skulptur Nike
Skulptur Nike
Skulptur Nike

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKULPTUR, Nike med lagerkrans, förgylld och patinerad brons, höjd 68 cm

Lagning

120754

2012-02-12