Pejlskiva i fodral

Pejlskiva i fodral
Pejlskiva i fodral
Pejlskiva i fodral
Pejlskiva i fodral

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEJLSKIVA, USA, 1900-talets första del, mässing, signerad E.S. Ritchie & Sons (verksamma 1886-1953), Pembroke, Mass., diameter 25,5 cm, i mahognyfodral märkt Baker, Lyman & Co, New Orleans

120774

2012-02-26