Gunnar Pers oljemålning

Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PERS, Gunnar (1891-?): "Utsikt, Stockholm", signerad Pers, olja på duk, 38x55 cm

120800

2012-02-12