Kalkar i silver omkring 1800
2012-02-12
120804
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KALKAR, 3 st., silver, olika mästare, stämplade 1793, 1807, 1803, höjd 12-13 cm
Smärre bucklor