Gunnar Löberg olja

Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÖBERG, Gunnar (1893-1950): Berguv, signerad och daterad GL -10, olja på duk, 75x100 cm

Dukskada, färgbortfall

120805

2012-02-12