Klubbat för:
9 600 SEK
3 500 SEK
ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Gitarrspelande clown och flicka i grön klänning signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 65x54 cm
120806
2012-02-12