Philippe de Rougemont olja

Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja

Klubbat för:

9 600 SEK

3 500 SEK

ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Gitarrspelande clown och flicka i grön klänning signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 65x54 cm

120806

2012-02-12