Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EISERMANN, Richard (1853-1927): tillskriven, Familjen - Interiörbild, signerad, olja på duk, 60x81 cm
120808
2012-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här