Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUARDI, Francesco, (1700-tal): Italiensk skola, hans efterföljare,
Ruinlandskap, olja på duk, 58x113 cm
120825
2012-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här