Guardi hans efterföljare 1700-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUARDI, Francesco, (1700-tal): Italiensk skola, hans efterföljare,
Ruinlandskap, olja på duk, 58x113 cm

120825

2012-02-13