Kanna med dekor av sydländskt landskap

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

KANNA, Rörstrand, signerad MB, dekor med sydländskt landskap, höjd 30 cm

Bruksslitage, repor

120841

2012-02-13