Te- och kaffeservis i silver
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TE-OCH KAFFESERVIS, 5 dlr varav en kanna med rechaud, silver, Sheffield 1912, handtag samt knoppar av ben
Monogram på livet på samtliga delar, bendetaljer med sprickor och skador, gräddkanna med bucklor
120870
2012-02-14