Te- och kaffeservis i silver

Te- och kaffeservis i silver
Te- och kaffeservis i silver
Te- och kaffeservis i silver
Te- och kaffeservis i silver

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TE-OCH KAFFESERVIS, 5 dlr varav en kanna med rechaud, silver, Sheffield 1912, handtag samt knoppar av ben

Monogram på livet på samtliga delar, bendetaljer med sprickor och skador, gräddkanna med bucklor

120870

2012-02-14