Carl Leveau oljemålning

Carl Leveau oljemålning
Carl Leveau oljemålning
Carl Leveau oljemålning
Carl Leveau oljemålning
Carl Leveau oljemålning
Carl Leveau oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LEVEAU, Carl (1800/1900-tal): Insjömotiv med fiskar, monogramsignerad C.L., olja på duk med glas, 48x64 cm

Kuntoraportti

120897

Päivämäärä:

2012-02-13