Gerd Lillan Michelin oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHELIN, Gerd Lillan (född 1947): "Intet är som väntans tider", signerad Gerd Lillan Michelin, olja på duk, 38x46 cm

120912

2012-02-14