Ola Billgren färglitografier

Ola Billgren färglitografier
Ola Billgren färglitografier
Ola Billgren färglitografier
Ola Billgren färglitografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): 2 st, signerade Ola Billgren -81, 46/100 resp 59/100, färglitografier, 32,5x49 resp 35x45 cm

120946

2012-02-14