Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BILLGREN, Ola (1940-2001): 2 st, signerade Ola Billgren -81, 46/100 resp 59/100, färglitografier, 32,5x49 resp 35x45 cm
120946
2012-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här