Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KJELLBERG-JUEL, Astrid (1877-1965): Flicka som badar, signerad och daterad 1912, olja på duk, 69x38 cm
120963
2012-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här