Kjellberg-Juel motiv troligen från Skagen

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJELLBERG-JUEL, Astrid (1877-1965): Flicka som badar, signerad och daterad 1912, olja på duk, 69x38 cm

120963

2012-02-14