Sybord stockholmsarbete i empire

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SYBORD, stockholmsarbete i empire, fanerat med mahogny, beslag av mässing, höjd 75, 59,5x40,5 cm

Mindre fanerskador

121065

2012-02-25