Inga Nordwall olja

Inga Nordwall olja
Inga Nordwall olja
Inga Nordwall olja
Inga Nordwall olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDWALL, Inga (född 1917): Sydländskt landskap, signerad Nordwall -59, olja på duk, 41x55 cm

121089

2012-02-14