Etsning Stig Borglind
Valmis
2012-02-15
121104
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Romantiskt landskap", signerad, etsning och torrnål, 29,5x24 cm