Okänd konstnär 1700-tal

Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal
Okänd konstnär 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal, Jesus och Johannes döparen, olja på pannå, 35x61 cm

121127

2012-02-15