Sextant England

Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEATH SEXTANT, 1800-talets senare del, delvis eloxerad mässing, signerad Heath & Co, London, Made for C. L. Malmsjö & Co, Göteborgm längd 24 cm, med tillbehör i mahognyfodral

121137

2012-02-26