Lasse Söderberg torrnål

Lasse Söderberg torrnål
Lasse Söderberg torrnål
Lasse Söderberg torrnål
Lasse Söderberg torrnål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÖDERBERG, Lasse (född 1941): "På stranden", signerad och daterad Lasse Söderberg -72, 90/160, torrnål, 48x32 cm

121148

2012-02-15