Persian Kard

Persian Kard
Persian Kard

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARD, persisk, 1800-tal, damaskerad klinga, fäste med förgylld dekor, kavel i grön sten, balja i grön sammet, längd 30,5 cm

121177

2012-02-21