Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TORADOR, indisk, med luntlås, pipa med trumf, lås och sidbleck i stål med skuren och graverad dekor, signerad pipa, pipband av koppar, längd 139 cm
Zustandsbeschreibung
Träskador
121191
2012-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner