Bord 2 iläggskivor stolar 6 st Nordiska Galleriet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD med två iläggsskivor, skivan med masurbjörk, STOLAR, 6 st., bok med flätat sjögräs, höjd 72, diameter 113, iläggsskivorna 55 cm vardera, totallängd 224 cm Inköpta på Nordiska Galleriet

Bruksslitage i form av ytliga repor på skivan

121207

2012-02-15