Bord 2 iläggskivor stolar 6 st Nordiska Galleriet
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD med två iläggsskivor, skivan med masurbjörk, STOLAR, 6 st., bok med flätat sjögräs, höjd 72, diameter 113, iläggsskivorna 55 cm vardera, totallängd 224 cm Inköpta på Nordiska Galleriet
Bruksslitage i form av ytliga repor på skivan
121207
2012-02-15