Mistlur

Mistlur
Mistlur
Mistlur
Mistlur
Mistlur
Mistlur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets mitt, signerad Kockums Verkstad, Malmö, Rydbergs patent, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 56 cm

Otät

121224

2012-02-26