Seth Thomas skeppsur

Seth Thomas skeppsur
Seth Thomas skeppsur
Seth Thomas skeppsur
Seth Thomas skeppsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSUR, omkring 1900-talets mitt, signerad Seth Thomas, mässing, silverfärgad urtavla med romerska siffror, centrumsekundvisare, diameter 18,5 cm

Fungerar

121237

2012-02-26