Boilly "Les Mangeurs"

Boilly
Boilly

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOILLY, Louis Léopold (1761-1845): 4 st, ur "Les Mangeurs", signerade i plåten och daterade 1825-26, litografi, ca 32x23,5 vardera

Delvis gulnade

121250

2012-02-15