Elliot jaktmotiv

Elliot jaktmotiv
Elliot jaktmotiv

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIOTT, Harry (1882-1959), 3 st: Jakt och fiskemotiv, signerade i plåten, litografi, delvis med täckvitt, ca 19x30 cm vardera

121290

2012-02-15