Skål Orrefors Gate

Skål Orrefors Gate
Skål Orrefors Gate
Skål Orrefors Gate
Skål Orrefors Gate

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på fot, Simon Gate, Orrefors 1931, signerad Of-31 GE 151, rökfärgad, graverad dekor av fosk, ål och sjöstjärna, diameter 19, höjd 18 cm

Invändig slitage

121311

2012-02-15