Bengt Malmqvist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Gerry Mulligan, signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1960, numrering a tergo 2/10, gelatinsilverfotografi, 29x38,5 cm
UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron

121324

2012-02-16