Äldre historia

Äldre historia
Äldre historia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

OLAI, ERIC, The swenskes och göthers historia,... verteradt på swenska aff J. Sylvio... Stockholm (N. Wankijff) 1678. (ej kontrollerad)
Senare svart halvfranskt band, Titelbladet med skador, lagningar, sista bladet i registret saknas

Titelbladet med skador, lagningar, sista bladet i registret saknas

121327

2012-02-23