Äldre historia
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
OLAI, ERIC, The swenskes och göthers historia,... verteradt på swenska aff J. Sylvio... Stockholm (N. Wankijff) 1678. (ej kontrollerad)
Senare svart halvfranskt band, Titelbladet med skador, lagningar, sista bladet i registret saknas
Titelbladet med skador, lagningar, sista bladet i registret saknas
121327
2012-02-23