Soppslev silver Sjöberg

Soppslev silver Sjöberg
Soppslev silver Sjöberg
Soppslev silver Sjöberg
Soppslev silver Sjöberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, silver, stämplar Petter Adolf Sjöberg, Stockholm 1811, längd 38,5, vikt 275 g

Bristning, bucklor

121334

2012-02-17