Barong

Barong
Barong

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARONG, möjligen Borneo, tung bladformad klinga, skuret träfäste med silverbeslag, balja i trä, längd 56 cm

Skador, lagningar

121370

2012-02-21