Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARONG, möjligen Borneo, tung bladformad klinga, skuret träfäste med silverbeslag, balja i trä, längd 56 cm
Skador, lagningar
121370
2012-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här