Salongsgrupp Maison Krieger

Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger
Salongsgrupp Maison Krieger

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, från Maison Krieger i Paris, 1800-talets andra hälft, stommar, bestående av, 4 fåtöljer och soffa, fåtöljerna kallstämplade KRIEGER samt märkta med metalletikett KRIEGER PARIS, soffans längd 177 cm

121378

2012-02-16