Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUDBERG, Gustaf (1915-2001): Motiv från Landskrona, signerad och daterad G Rudberg 46, olja på duk, 50x84 cm

121403

2012-02-16