Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RUDBERG, Gustaf (1915-2001): Motiv från Landskrona, signerad och daterad G Rudberg 46, olja på duk, 50x84 cm
121403
2012-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här