Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Karelska drömmen", signerad och daterad Y Edelmann -76, 100/125, färglitografi, bladstorlek 53x67 cm
121442
2012-02-17