Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Karelska drömmen", signerad och daterad Y Edelmann -76, 100/125, färglitografi, bladstorlek 53x67 cm

121442

2012-02-17