Akvarell Bert Johnny Nilsson akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Kvinnofigur, signerad B Johnny Nilsson 1983, akvarell, 74x54 cm

121448

2012-02-16