Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ACHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Komposition", signerad och daterad Achenbrenner -85, gouache, 63x80 cm
121449
2012-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här