Per Gunnar Thelander etsning

Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Kvinna och man", signerad och numrerad P. G. Thelander, 59/100, estning, 130x87,5 cm

121461

2012-02-16